lauantai 15. helmikuuta 2014

Waterland 2014 arvonta

Heipähei pitkästä aikaa!

Moni on ehkä huomannutkin pienen tauon täällä blogissa - sovelsin hieman tuota tipatonta tänne blogin puolelle. Ja tipattomasta päästäänkin näppärästi aasinsillalla hieman tipallisempaan juttuun;;


Serenassa siis järjestetään tänäkin vuonna ehkä älyttömimmät bileet joita ikinä oon päässyt todistamaan. Aikaisemmin Pacifique ja Wonder Festival -nimellä kulkenut tapahtuma tulee tänävuonna entistä lujemmin Waterland 2014 -festivaalin muodossa. Tällä kertaa myös teillä lukijoilla on mahdollisuus voittaa lippu itselle + kaverille kyseiseen tapahtumaan perjantaille. (ehdoton K-18) :)

https://www.facebook.com/events/1414631122100480/1448760052020920/

ps. Lauantai on jo loppuunmyyty.


Perjantain esiintyjät:

► MARK KNIGHT (TOOLROOM RECORDS) (UK)
► ORKIDEA (FI)
► HEIKKI L (FI)
► HEAVYWEIGHT DJs (FI) 
► DOSSE (FI)
► RONY REX (FI)
► HOUSEMOTION (FI)
► MATHISSE (FI)
► TNE (FI)
► TOM FALL (FI)
► MILLA LEHTO (FI)
► TONY JAGUAR (FI)
► TEMPER2 (FI)
► ANTTI RASI (FI)
► MIXXED DJ´s NIKO GESELLE & TONY PROFONDO (FI)
► CONCHA (FI)



Osallistumisohjeet:

Kommentoi alle Nimesi ja sähköpostiosoitteesi. 

Osallistumisaikaa on 23.2. klo 24:00 asti, tämän jälkeen olen sähköpostitse suoraan yhteydessä voittajaan. Voittajalla on 48h aikaa vastata sähköpostiin. 

Julkaisen voittajan tässä samassa postauksessa, sekä kommenttikentässä. Lycka till! :)

Onnetar arpoi: Keren Helin - tsekkaathan inboxisi! :)

43 kommenttia:

  1. Camilla Hurula

    caminblogi@gmail.com

    VastaaPoista
  2. Ira-Henrika Loppari

    ira-henrika@hotmail.com

    VastaaPoista
  3. Emmi Heinonen

    emmi.he@hotmail.com

    VastaaPoista
  4. Tommi Eloharju

    tommieloharju@gmail.com

    VastaaPoista
  5. Ninni Andrikopoulou
    nnipaa@windowslive.com

    VastaaPoista
  6. Krista Eriksson
    Krisyaaa@hotmail.com

    VastaaPoista
  7. Olli Viljamaa
    Olli.viljamaa@gmail.com

    VastaaPoista
  8. Fanny Billing
    purkkiananas@hotmail.com

    VastaaPoista
  9. Miika Rantanen
    miika.rantanen@cvx.fi

    VastaaPoista
  10. Tutta Alarotu
    tutta.alarotu@hotmail.com

    VastaaPoista
  11. Heidi Lahtinen
    h.kristiina@gmail.com

    VastaaPoista
  12. Minna Kaitajärvi
    taikaminna@hotmail.com

    loistava arvonta!!

    VastaaPoista
  13. Tytti Myöhänen
    tyttikaarina@gmail.com :--)

    VastaaPoista
  14. Julia ruismäki

    julia.ruismaki@gmail.com

    VastaaPoista
  15. olli kohonen ;)
    olli.kohonen1@gmail.com

    VastaaPoista
  16. Toni Malin
    marppadaa@windowslive.com

    VastaaPoista
  17. Tanja Tukeva
    tanja.tukeva@hotmail.fi

    VastaaPoista
  18. Rebecka Eskola
    rrebecka@windowslive.com

    VastaaPoista
  19. Iina Niemelä
    iina.nam@hotmail.com

    VastaaPoista
  20. Johanna Suvanto
    johanna.suvanto1@gmail.com

    VastaaPoista
  21. Stella Lähteenmäki
    Stellalahteenmaki@gmail.com

    VastaaPoista
  22. Miranda Stubb
    Miranda_Stubb@hotmail.com

    VastaaPoista
  23. Nea Petäsnoro
    neeppuluv@gmail.com

    VastaaPoista
  24. Keren Helin
    keren_helin@hotmail.com

    VastaaPoista
  25. Kauri Pessala
    kauripessala@gmail.com

    VastaaPoista
  26. Miika Kansikas

    miika.kansikas1@gmail.com

    VastaaPoista
  27. Marko Uotila
    markouotila1@gmail.com

    VastaaPoista
  28. Iisak Vataja
    iisak.vataja@phnet.fi

    VastaaPoista
  29. Katri Huhtanen
    huhtanen.katri@gmail.com

    VastaaPoista
  30. kristian karppinen
    karppinen.kristian@gmail.com

    VastaaPoista
  31. jasmin oinonen

    jasmin.oinonen@gmail.com

    :)

    VastaaPoista
  32. noil muil ei oo mitää saumaa nyt ku meikäläinen osallistuu, varsinkaa körökarakarppisella!! :D
    annasofia.kronberg@gmail.com

    http://commeanna.blogspot.fi

    VastaaPoista
  33. pauliina pettersson
    pauliinae123@live.fi

    VastaaPoista
  34. Jami :P Niemi :D
    niemi.jami@gmail.com =) <3

    VastaaPoista
  35. Sonja Soikkeli
    sonjanolol@hotmail.com

    VastaaPoista
  36. Jenni Koivistoinen

    jenni.koivistoinen@hotmail.com

    VastaaPoista
  37. Jenni Koivistoinen

    jenni.koivistoinen@hotmail.com

    VastaaPoista
  38. Onnetar arpoi: Keren Helin - tsekkaathan inboxisi! :)

    VastaaPoista